Nowości w ofercie Chieftec – dwie nowe obudowy i zasilacz

Firma Chieftec, ceniony na całym świecie producent sprzętu komputerowego najwyższej klasy poinformowała o wprowadzeniu na polski rynek dwóch obudów komputerowych mITX z serii ELOX oraz zasilacza SFX z 500W. Produkty pojawią się u dystrybutorów maksymalnie pod koniec maja.

ELEGANCKA OBUDOWA CHIEFTEC HF-200B, HF-200SL
Obie obudowy to produkty z serii ELOX. Aluminiowe produkty typu mITX posiadają slot zewnętrzny na napęd typu in slim line, jeden slot 2,5-cala na dysk twardy. Przedni panel wyposażony jest w port USB 3.0, gniazdo audio, a także czytnik kart pamięci all-in-one. Główną różnicą pomiędzy obudowami jest kolor frontowego panelu. W przypadku HF-200B będzie to czarne aluminium, natomiast w HF-200SL posiada srebrny panel.

Obudowy będą dostępne pod koniec maja. Ich cena nie jest jeszcze znana.

SFX-500GD-C, CZYLI MOCNY ZASILACZ SFX O MOCY 500W
SFX-500GD-C jest to pierwszy zasilacz SFX o mocy 500W. Posiada certyfikat 80plus GOLD, 120 mm bardzo cichy wentylator, a jego waga to 1,3 kg. Jeśli chcemy zamontować zasilacz w obudowach typu ATX producent umożliwia to za pomocą ramki, którą można zakupić opcjonalnie. Zasilacz wspiera Nvidia SLI, oraz AMD CrossFire X. Zasilacz ten dostępny jest już w magazynach polskich dystrybutorów, a jego specyfikację techniczną znajdziecie tutaj.

Źródło: dignetmedia.pl

You may also like...