Nowy Dell Inspiron 2 w 1 oraz komputer All-In-One idealnie łączą pracę z zabawą

Dell prezentuje swoje nowe rozwiązania – komputery Inspiron 11 3000 Serii 2 w 1 oraz Inspiron AIO 20 serii 3000, zaprojektowane, jako źródło elastycznej produktywności oraz rozrywki dla każdego użytkownika. Nowe produkty mogą poszczycić się innowacyjnymi obudowami i opcjami łączy, które sprawiają, że sprzęt ten może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno do pracy, jak i do zabawy.

Inspiron 2 w 1 stanowi istotne wsparcie w realizacji projektów, dostarcza rozrywki i pomaga wspólnie przeżywać ważne chwilami z rodziną i przyjaciółmi” – powiedział Sam Burd, wiceprezes, Dell Personal Computing Product Group. – „Klienci Dell nie mieli dotąd takiej swobody dysponowania swoim sprzętem, który może stanowić teraz integralną część ich każdego dnia i towarzyszy im na każdym kroku”.

Dell Inspiron 2 w 1: Wybitna wszechstronność, wyjątkowa wartość

Konsumenci szukający najlepszego połączenia możliwości świata tabletów i komputerów osobistych osiągną więcej dzięki nowemu sprzętowi Inspiron 2-w-1, który pozwala na natychmiastową zmianę trybu pracy z pisania do przewijania. 11-calowiec posiada innowacyjną konstrukcję, która umożliwia obrót o 360o i przechodzenie pomiędzy różnymi formami ustawienia urządzenia, jako laptop, sztaluga, namiot i tablet. Mnogość wariantów, od wygodnego pisania prac semestralnych za pomocą klawiatury konwencjonalnej do przerzucania kartek w trybie tabletu, daje prawdziwą przyjemność korzystania, dzięki dotykowemu ekranowi pojemnościowemu z 10-punktową obsługą dotyku. Najnowsze procesory firmy Intel zapewniają dynamiczną pracę i szybki czas reakcji, ułatwiając prace na projektami, czy rozmowy z rodziną i przyjaciółmi.
Nowe funkcje, dostępne we wszystkich produktach marki Inspiron, obejmują 20GB pamięci masowej w chmurze Dropbox do udostępniania, zapisywania i współpracy zdalnej, oraz oprogramowanie do rozpoznawania twarzy do jeszcze lepszego zabezpieczania stron internetowych.

Inspiron 11 serii 3000 2 w 1, wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Pentium, oferuje niezwykłą mobilność oraz pokaźne 500 GB przestrzeni dyskowej tak, aby można było zabrać ze sobą wszystkie swoje filmy, zdjęcia i muzykę, a niska waga i czas pracy akumulatora sięgający nawet 8 godzin sprawiają, że dzień spędzony na bieganiu po różnych częściach miasta może być twórczy i owocny. Gdy przychodzi czas na zabawę, ekran od krawędzi do krawędzi oraz szerokie kąty widzenia oferowane przez tablet ustawiony na podstawce lub ustawiony w pozycji “namiot” doskonale sprawdzają się do oglądania TV lub filmów. Realistyczny dźwięk dzięki technologii Wave MAXX Audio dopełnia wrażeń.

Dell Inspiron 20 Serii 3000 Komputer stacjonarny typu All-In-One (AIO): atrakcyjne funkcje, małe zapotrzebowanie na miejsce

Nowy Inspiron 20 serii 3000 AIO to najnowszy komputer firmy Dell, który w super cienkiej i lekkiej obudowie oferuje zestaw atrakcyjnych funkcji. Sprzęt wyposażony jest w głośniki klasy premium, 19.5-calowy ekran HD oraz czterordzeniowy procesor Intel Pentium. Inspiron 20 serii 3000 AIO jest wyjątkowo lekki. Z łatwością można przenosić go z miejsca na miejsce, dając możliwość wyboru sposobu i miejsca oglądania wybranych treści. Urządzenie to jest wyposażone w elastyczną podstawkę oraz wiele możliwości ustawienia ekranu, zapewniając najwyższy możliwy komfort pracy i rozrywki. Dzięki Waves MAXX Audio i zintegrowanemu subwooferowi, wspaniałe doznania dźwiękowe nie muszą wiązać się nakładami wysokich kosztów finansowych.

Dostępność i sugerowane ceny
– Inspiron 11 serii 3000 2 w 1 – dostępny od 1999 PLN z VAT.
– Inspiron 20 serii 3000 AIO – dostępny od 2499 PLN z VAT.

Źródło: Dell.com

You may also like...