Nowy Devil May Cry trafi na smartfony

W przyszłym roku możemy spodziewać się nowej odsłony gry Devil May Cry w wersji mobilnej. Tytuł ukaże się bowiem na platformy z Androidem oraz iOS.

Gracze doskonale znają serię Devil May Cry, która w 2001 roku zadebiutowała na konsoli PlayStation 2. Od tamtej pory seria wyszła na wszystkie liczące się platformy, w tym także kilkukrotnie na urządzenia mobilne. Wkrótce pojawi się na nich ponownie.

Chińska firma Yunchang Game, nabyła właśnie licencję, która zezwala jej na wydanie na smartfony nowej gry z tej serii. Będzie ona nosić tytuł Devil May Cry: Pinnacle of Combat i w przyszłym roku pojawi się na Androida oaz iOS.

Nowa produkcja będzie oferować graczom doskonale znany dynamiczny system walki oraz wykorzystywać silnik Unity 3D. Znajdziemy w niej także tryby online, które pozwolą graczom uczestniczyć w starciach PvP, a także brać udział w drużynowych walkach. Jak można się domyśleć, będzie to zapewne bijatyka, choć na chwilę obecną nie wiadomo czy tytuł zaoferuje także tryb rozgrywki dla samotnego gracza.

Dokładna data premiery Devil May Cry: Pinnacle of Combat, nie została jeszcze ujawniona. Twórca wskazuje jedynie na 2018 rok, ale nie ujawnia niczego więcej. Nie wiemy też, czy tytuł będzie oferowany tylko w Chinach, czy też możemy się go spodziewać także na zachodnich rynkach.

Devil May Cry

Źródło: Denofgeek.com

You may also like...