Nowy Galaxy Fold dostanie stylową garderobę

Następca smartfona Galaxy Fold będzie miał nie tylko inną konstrukcję. Producent zafunduje mu również stylowe futerały wykonane z naturalnej skóry.

Obecnie nowe smartfony są już na tyle wytrzymałe, że nie potrzebują futerałów zabezpieczających je przed uszkodzeniami. Mimo to wielu użytkowników zapewnia im dodatkową ochronę, kupując różnego rodzaju etui. Ich wybór jest bardzo szeroki i każdy jest w stanie znaleźć model, który mu pasuje.

Czasem futerały oferują także sami producenci sprzętu, co ma tę zaletę, że na pewno będą na nasz smartfon pasowały. Takie właśnie fabryczne etui pojawią się dla następcy składanego Samsunga Galaxy Fold. Jego premiera odbędzie się już na początku bieżącego roku, zaś sprzęt będzie miał zupełnie inną konstrukcję. W odróżnieniu od obecnego modelu, ekran będzie się w nim zginał w pionie.

Nowa konstrukcja nie będzie jedyną niespodzianką przygotowaną przez producenta. Według serwisu Sammobile, Samsung przygotuje do tego modelu specjalne, skórzane pokrowce. Powstaną z wysokiej jakości włoskiej skóry i mają być dostępne w kilku różnych wersjach kolorystycznych.

Ich cena może jednak niemile zaskoczyć przyszłych nabywców, gdyż wyniesie aż 130 dolarów za sztukę.

Galaxy Fold

Źródło

You may also like...