Nowy głośnik Belkin odtwarza muzykę i ładuje smartfony

Belkin pokazał kilka nowych akcesoriów do smartfonów. Jednym z nich jest inteligentny głośnik ze stacją dokującą z ładowarką oraz osprzęt audio firmy Devialet.

Na stoisku firmy Belkin podczas tegorocznych targów CES 2020, mieliśmy okazję zobaczyć kilka zupełnie nowych produktów opracowanych do smartfonów. Możemy już stać się posiadaczami pokazanych tam propozycji, gdyż firma właśnie wprowadziła je do sprzedaży.

Pierwszym jej gadżetem jest Soundform Elite Smart Speaker + Wireless Charger. Pod tą nieco przydługą nazwą kryje się inteligentny głośnik z technologią audio firmy Devialet. Dzięki Google Assistant pełni takie same funkcje jak chociażby HomePod, a więc można go kontrolować głosem, sterować innym sprzętem za jego pośrednictwem itp.

Urządzenie posiada jeszcze jedną użyteczną funkcją, jaką jest bezprzewodowa ładowarka do smartfonów. Kosztujący 300 dolarów sprzęt, może więc nie tylko odtwarzać muzykę, ale też naładować baterię naszego telefonu.

Belkin

Drugim produktem jest Boost Charge 3-in-1 Wireless Charger, czyli bezprzewodowa ładowarka obsługująca równocześnie trzy urządzenia. W tym samym czasie może ładować iPhone’a, słuchawki AirPods lub smartwatch Apple Watch. Gadżet jest przy tym elegancki i kompaktowy, a kupimy go za 120 dolarów.

Belkin

Ostatnim produktem jest Dual Wireless Charging Pads. To także ładowarka, tyle że podwójna i oferująca 7,5 W mocy. Może równocześnie ładować dwa smartfony, zaś aby stać się jej właścicielem trzeba zapłacić 50 dolarów.

Belkin

Wszystkie produkty dostaniecie bezpośrednio na stronie firmy Belkin.

Źródło

You may also like...