Nowy odkurzacz LG sam opróżni pojemnik na śmieci

LG Electronics pokazało swój najnowszy odkurzacz. Model LG CordZeroThinQ A9 Kompressor+ wyposażono w automatyczny system opróżniania pojemnika na śmieci.

W ostatnich latach znacznie wzrosła popularność zautomatyzowanych odkurzaczy, które samodzielnie sprzątają nasze mieszkania. Takie urządzenia nie tylko potrafią dokładnie usuwać wszelki kurz i brud, ale również samodzielnie opóźniać pojemniki, w których się gromadzi oraz ładować swe baterie. Są więc wygodnym rozwiązaniem, choć nadal wiele osób nie jest do nich przekonanych i woli tradycyjne odkurzacze.

Nie oznacza to jednak, że mając taki sprzęt musimy rezygnować z nowinek technologicznych. Takie odkurzacze również mogą posiadać nowoczesne rozwiązania, a przykładem tego jest LG CordZeroThinQ A9 Kompressor+.

Zaprezentowany właśnie odkurzacz jest sprzętem bezprzewodowym i następcą modelu LG CordZeroThinQ A9, wzbogaconym o kilka usprawnień. Jednym z największych jest nowa stacja ładująca, wyposażona w system automatycznego opróżniania pojemnika na kurz i brud. Stacja automatycznie wysysa z niego wszelkie nieczystości, a następnie umieszcza w specjalnej torbie, którą można łatwo wyrzucić.

Sprzęt posiada ponadto wiele dodatkowych akcesoriów ułatwiających sprzątanie. Ma więc elektroszczotkę do czyszczenia dywanów oraz przeznaczony do twardych podłóg. Jest również końcówka sprawnie usuwająca sierść zwierząt. Urządzenie posiada też filtry, które można myć oraz dwa pakiety akumulatorów z funkcją szybkiej ich wymiany, a dodatkowym atutem jest wygodne sterowanie.

Na chwilę obecną nie wiemy ile trzeba będzie zapłacić za LG CordZeroThinQ A9 Kompressor+. Producent pokaże się jednak na targach CES 2021, więc na pewno wkrótce poznamy jego cenę.

LG CordZeroThinQ A9 Kompressor

Źródło

You may also like...