Nowy powerbank Xiaomi wspiera szybkie ładowanie

Należąca do Xiaomi firma ZMI wprowadza do sprzedaży nowy powerbank ZMI MINI Power Bank. Gadżet ma 10 000 mAh akumulator i wspiera 33 W system szybkiego ładowania.

Powerbank to gadżet, bez którego w dzisiejszych czasach trudno się obyć. Używamy bowiem coraz więcej elektroniki użytkowej, których akumulatory lubią się wyczerpać w najmniej spodziewanych momentach. Jest to szczególnie uciążliwe, gdy akurat czekamy na ważny telefon u musimy być w stałym kontakcie. Tymczasem nie zawsze mamy pod ręką gniazdko pozwalające je doładować, więc energię warto nosić ze sobą.

powerbank

Należąca do Xiaomi firma ZMI oferuje konsumentom swój najnowszy produkt o nazwie ZMI MINI Power Bank. To kompaktowy akumulator posiadający dwie litowe baterie 21700 o łącznej pojemności 10 000 mAh. Zamknięto je w jednoczęściowej skorupie z powłoką lakierniczą UV o wymiarach 98,5 mm x 26,25 mm i masie 202 gramów.

Urządzenie posiada również porty USB-A o mocy 22,5 W oraz USB Type-C o mocy 30 W. Producent zainstalował w nim również zabezpieczenia przed przegrzaniem, zwarciem, a także zabezpieczenie nadprądowe i przepięciowe. Dodatkowym plusem sprzętu jest specjalny tryb ładowania o niskim napięciu, umożliwiający ładowanie np., smartbandów. Można go aktywować dwukrotnym wciśnięciem włącznika.

powerbank

Powerbank ZMI MINI Power Bank można zakupić w sklepie Jingdong za 199 juanów, co w przeliczeniu daje około 115 zł.

Źródło

You may also like...