Nowy Quick Cover dla LG G5

Koncern LG, który przygotowuje się do premiery swego najnowszego flagowca, pokazał nowy model euti Quick Cover, przeznaczonego do tego modelu. Sugeruje ono, że plotki dotyczące funkcji Always On, mogą być prawdziwe.

Wczoraj informowałem, że LG G5, podobnie jak Samsung Galaxy S7, może zostać wyposażony w funkcję Always On, dzięki której wyświetlacz będzie stale włączony i prezentować ma m.in. powiadomienia, godzinę oraz datę.
To oczywiście były tylko plotki, jednak wydaje się, że jest w nich ziarno prawdy. Firma pokazała bowiem nowe etui Quick Cover przeznaczone do tego modelu, które wskazuje wyraźnie na obecność wspomnianej funkcji.

Producent zapewnia, że nowe etui do smartfona wykonane jest z półprzezroczystej siatki i wyposażone w niewielkie okienko, dzięki któremu mamy dostęp do powiadomień, bez konieczności jego otwierani. Produkt oczywiście reaguje na dotyk, więc można normalnie kontrolować funkcje telefonu, np. odbierać lub odrzucać przychodzące połączenia, czy też konfigurować ustawienia alarmów.

Quick Cover zostanie oficjalnie pokazane już 21 lutego, podczas prezentacji LG G5.

Źródło: Engadget.com

You may also like...