Samsung Powerbot: odkurzacz dla alergików

Firma Sasmung opracowała odkurzacz dla alergików. Produkt o nazwie Powerbot dokładnie zbierze wszelkie zabrudzenia. A dzięki sterowaniu za pomocą aplikacji, można zaprogramować go nawet poza domem.

Z roku na rok przybywa osób zmagających się z alergią. Poza coraz częściej występującymi alergiami pokarmowymi, dopadają nas alergie wziewne, wśród których dominują te na pyłki i kurz. Alergicy wiedzą, jak ważne jest utrzymywanie czystości, zwłaszcza, gdy w naszym domu na tę dolegliowość cierpią również dzieci. Podpowiadamy, czym się kierować przy wyborze odpowiedniego odkurzacza, by skutecznie posprzątać, również te niewidoczne dla oczu zanieczyszczenia.

Odpowiednia filtracja

Osoby zmagające się z alergią powinny zwrócić uwagę na jakość sprzętu do odkurzania oraz filtry, jakie są w nim zastosowane. Odpowiednie są w stanie zatrzymać wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne, komórki grzybów, roztocza oraz bakterie i wirusy. Zaawansowany filtr antyalergiczny zapewni powietrze wolne od alergenów. Zaletą takich rozwiązań jest też jakość wydmuchiwanego powietrza w trakcie odkurzania, ponieważ jest ono znacznie czystsze, z korzyścią dla naszego samopoczucia i zdrowia.

Czujniki kurzu

Firma Samsung oferuje sprytne rozwiązania, które pomogą w walce z kurzem – który potrafi czasem umknąć z zasięgu naszego wzroku. Odkurzacz dla alergików z technologią Dust Sensor, wykryje kurz w każdym zakamarku mieszkania. Czujnik kurzu zamontowany w rączce, wyposażony jest w dwie diody. Czerwona zapali się, gdy urządzenie wykryje zakurzone miejsce, zielona natomiast da o sobie znać, jak miejsce zostanie dokładnie posprzątanie. Ułatwi to dokładne czyszczenia i usunięcie brudu, nawet tego niewidocznego na pierwszy rzut oka.

Robot sprzątający dla właścicieli zwierząt domowych

Właściciele zwierząt domowych wiedzą, że wiosna to czas, w którym sierść ich pupili bardzo szybko pojawia się na dywanach lub podłogach. Poza tym, że nie wygląda to estetycznie, sierść również może uczulać i być siedliskiem roztoczy. Wielbiciele zwierząt wiedzą, że muszą sprzątać regularnie. W takich mieszkaniach dobrym rozwiązaniem jest robot sprzątający, który wyręczy nas w codziennym sprzątaniu. Powerbot firmy Samsung z szeroką szczotką, dokładnie zbierze wszelkie zabrudzenia, a dzięki sterowaniu za pomocą aplikacji, można zaprogramować go nawet poza domem. Boisz się o swojego pupila – niepotrzebnie. Powerbot wyposażony jest w Virtual Guard, czyli system czujników, który zabezpieczy miejsca, takie jak legowisko psa, do których Powerbot nie wjedzie.

Dla osób zmagających się na co dzień z alergiami, przebywanie w czystych pomieszczeniach jest bardzo istotne, warto więc zadbać, by w przestrzeni, w której śpimy była wolna od zanieczyszczeń, a powietrze, którym oddychamy było czyste.

odkurzacz dla alergików

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...