Sprzątanie dla leniwych. Do Europy zawitał odkurzacz z serii Roborock S7 MaxV

Firma Roborock wprowadza na europejski rynek nowe odkurzacze z serii Roborock S7 MaxV. Ceny tych nowoczesnych urządzeń zaczynają się od 799 euro za standardowy model.

Podczas styczniowych targów CES 2022, zaprezentowała nową serię odkurzaczy Roborock S7 MaxV. Teraz producent wprowadza je na europejskie rynki i wszyscy, którzy nie lubią samodzielnie sprzątać mieszkania, mogą nabyć jeden z oferowanych modeli.

Do wyboru są dwa modele S7 MaxV oraz S7 MaxV Plus, które sprzedawane są za odpowiednio 799 euro oraz 999 euro. Sprzęt posiada naturalnie nowoczesne systemy mapowania pomieszczeń, a także wydajne silniki zapewniające dużą siłę ssania, a tym samym skuteczność czyszczenia.

Różnica polega natomiast na dodatkowym wyposażeniu i taki tańszy model ma standardową stację dokującą, która ładuje jego baterię. Natomiast wersja Plus posiada rozbudowaną stację dokującą wyposażoną w system opróżniania pojemnika na brud. Dzięki temu odkurzacz jest praktycznie całkowicie bezobsługowy, gdyż nie tylko sam się naładuje, ale też pozbędzie się zebranych zanieczyszczeń.

W ofercie firmy pozostaje jeszcze model S7 MaxV Ultra, który nie jest jeszcze dostępny na europejskich rynkach. Sprzęt posiada siłę ssania na poziomie 6100 Pa, a będzie dostępny w cenie 1399 euro.

Wszystkie odkurzacze posiadają również system mopowania VivraRise, a więc nie tylko sprzątną dywany, ale też zmyją twarde podłogi. Natomiast technologia omijania przeszkód ReactiveAI 2.0, zapobiegnie wpadaniu urządzeń na meble.

Roborock S7 MaxV

Źródło

You may also like...