Office 365 zainstalujemy na dowolnej liczbie urządzeń

Microsoft zdejmie limit liczby instalacji biurowego pakietu Office 365. Od października zainstalujemy go na dowolnej liczbie urządzeń.

Microsft idzie na rękę subskrybentom biurowego pakietu Office 365 i ogłosił plany zdjęcia limitu liczby instalacji tego oprogramowania. Należy tu wyjaśnić, że do tej pory abonenci wersji Home mogli zainstalować pakiet tylko na 10 urządzeniach należących do pięciu użytkowników. Tymczasem rosnąca liczba urządzeń znajdujących się w naszych rękach sprawiła jednak, że ograniczenie te powoli zaczynało stawać się problemem.

Microsoft zamierza więc pójść swym klientom na rękę i zapowiedział zniesienie limitu liczby instalacji pakietu. Zmiana wejdzie w życie już od 2 października i od tego momentu użytkownik będzie mógł zainstalować pakiet na tylu urządzeniach ilu tylko zechce. Oczywiście nie oznacza to, że nagle pół miasta będzie mogło korzystać z jednego abonamentu. Pozostawiono bowiem limit pięciu użytkowników, którzy mogą być równocześnie zalogowani.

Dobrą wiadomością jest również to, że Microsoft zwiększył liczbę licencji Office 365 Home z pięciu do sześciu i to w tej samej cenie. Jak wspomniałem, zniesienie limitu instalacji wejdzie w życie od przyszłego miesiąca.

Office 365

Źródło: Microsoft.com

You may also like...