Oficjalne grafiki zdradzają wygląd i kolorystykę Samsunga Galaxy S23

Do sieci wyciekły oficjalne obrazy prezentujące najnowszą serię Galaxy S23. Można na nich zobaczyć nie tylko finalny wygląd smartfonów, ale też dostępne kolory.

1 lutego odbędzie się premiera długo oczekiwanej serii Galaxy S23, którą wkrótce później Samsung planuje wprowadzić na rynek. Tymczasem już teraz do sieci wyciekły oficjalne, prasowe grafiki przedstawiające najnowszego smartfona koreańskiej marki. Prezentują nie tylko ostateczne wzornictwo tego sprzętu, ale również wersje kolorystyczne, które trafią do sprzedaży.

Grafiki opublikowane przez serwis WinFuture potwierdzają, że producent przygotuje na start cztery wersje kolorystyczne. Ich oficjalne nazwy brzmią: Botanic Green, Cotton Flower, Mystic Lilac oraz Phantom Black.

Galaxy S23
Źródło: WinFuture

Jak można dostrzec na poniższych grafikach, żadna opcja nie ma kolorystycznie dopasowanej ramki oraz obudowy aparatów. Zamiast tego zastosowano błyszczące wykończenie, podobne do tego z modelu iPhone 14 Pro.

Galaxy S23
Źródło: WinFuture

Zdjęcia potwierdzają również zastosowanie przez producenta indywidualnych obiektywów aparatów. Można też zauważyć, że tylny panel smartfona ma również niewielką krzywiznę, która nawiązuje do poprzednich dwóch generacji tej serii.

Galaxy S23
Źródło: WinFuture

Materiały potwierdzają ponadto wcześniejsze doniesienia o płaskim wyświetlaczu, z niewielkim otworem w centralnej części, w której zamontowano przednią kamerę. Urządzenia będą miały również aluminiowe ramki oraz szklane panele, podkreślające ekskluzywność sprzętu, choć nie każdemu ten pomysł się podoba. Szkło oznacza bowiem większe koszty naprawy w razie upadku telefonu na ziemię.

Przypomnę tylko, że S23 będzie miał pod maską Snapdragona 8 Gen 2, dostępnego na wszystkich rynkach, a także 6,1″ wyświetlacz OLED. Oficjalna premiera odbędzie się już za nieco ponad dwa tygodnie i wówczas poznamy pełną specyfikację telefonów oraz ich ceny.

Galaxy S23
Źródło: WinFuture

You may also like...