Oficjalne wideo potwierdza wodoszczelność Galaxy S7

Do tej pory kwestia wodoszczelności Galaxy S7 była jedynie domysłem, ale wygląda na to, że Samsung zdecydował się zapewnić swemu produktowi odporność na zalanie. Potwierdza to oficjalne wideo opublikowane przez Samsung Indonesia.

Jedną z najczęstszych przyczyn uszkodzeń smartfonów jest zalanie wodą. Zdarza się to m.in. podczas picia herbaty lub innych płynów, a w skrajnych przypadkach telefon wpada nam do toalety, co wbrew pozorom nie jest taką rzadkością. Elektronika niezbyt dobrze znosi wilgoć, więc takie urządzenie w najgorszym wypadku nadaje się do wyrzucenia.
Samsung zadba jednak o to, by woda nie zaszkodziła jego Galaxy S7. O wodoszczelności tego modelu sugerowano już od pewnego czasu, ale wreszcie uzyskaliśmy oficjalne potwierdzenie tej informacji. Dostarczyło ją promocyjne wideo tego modelu wrzucone do sieci przez Samsung Indonesia.

Film przedstawia indonezyjską łuczniczkę, która trenuje w czasie deszczu, używając w tym czasie smartfona. I choć widać na nim model Galaxy S7 Edge, to można założyć, że tę samą funkcjonalność będzie też mieć model Galaxy S7.

Źródło: Youtube.com

You may also like...