Ogrodowe grille Webera wzbogacone o smart technologie

Firma Weber wprowadzi na rynek nowe ogrodowe grille z technologiami smart. Wyposażono je w WiFi oraz Bluetooth, umożliwiające zdalne monitorowanie ich pracy.

Nowoczesny sprzęt AGD coraz częściej posiada technologie smart, które znacznie rozszerzają jego możliwości oraz ułatwiają eksploatację. Za pomocą aplikacji na smartfona możemy sterować naszym ekspresem do kawy, zdiagnozować problemy z pralką itp. Teraz podobne rozwiązania znajdziemy również w najnowszych ogrodowych grillach firmy Weber.

Producent zaprezentował właśnie nowe modele Genesis EX-315, EX-335, SX-335 oraz Spirit SX-315 wyposażone w technologie smart. Urządzenia współpracują z platformą Weber Connect, która znacznie ułatwia ich obsługę. Wyposażono je bowiem w łączność WiFi oraz Bluetooth, dzięki którym możemy zdalnie monitorować ich pracę.

Oczywiście możemy to robić poprzez aplikacje na smartfona, która umożliwia kontrolowanie temperatury oraz dostarcza różne przepisy, ale nie musimy. Grille mają bowiem wbudowane wyświetlacze LED oraz powiadomienia dźwiękowe. Na ekranie również możemy sprawdzić temperaturę, ale też ilość gazu jaki pozostał jeszcze w zbiorniku.

Nowe grille ogrodowe pojawią się w sprzedaży już wiosną tego roku. W zależności od modelu trzeba będzie zapłacić za nie od 799 do 1299 dolarów.

ogrodowe grille

Źródło

You may also like...