Sympatyczne miski ogrzeją nasze dłonie podczas pracy

Na rynku pojawił się ciekawy gadżet, który ogrzeje nasze dłonie podczas pracy przy komputerze. Ogrzewacze dłoni zasilane są z USB i kosztują 35 dolarów.

Wiele osób nie lubi pracy zimą, ponieważ po przyjściu do biura, pomieszczenia są zwykle bardzo zimne i chwilę potrwa zanim się ogrzeją. Praca przy komputerze w takich warunkach nie należy więc do przyjemności. A tymczasem nie da się pracować w rękawicach, gdyż klawiatury komputerowe mają zbyt małe przyciski.

Na szczęście istnieją rozwiązania, które w takich sytuacjach mogą nam bardzo pomóc. Jednym z ciekawszych gadżetów jest Smoko Toasty Handwarmers. To co na poniższym zdjęciu wygląda jak dwa bliźniacze pluszaki, w to rzeczywistości bardzo poręczne ogrzewacze dłoni, zaprojektowane do pracy na komputerze. Produkt stworzono w taki sposób, aby nie przeszkadzał podczas pisania. Palce mamy bowiem wolne, więc możemy swobodnie wciskać klawisze.

Ogrzewacze dłoni

Ogrzewacze są przyjemne w dotyku, natomiast zasilanie dostarcza standardowy port USB. Można więc podłączyć je do komputera lub ładowarki do smartfonów. Dostępne są też dwa ustawienia temperatury, pozwalające dostosować jej poziom do osobistych preferencji.

Ogrzewacze dłoni

Ogrzewacze dłoni można zamówić w przedsprzedaży, zaś ich premiera odbędzie się już 19 lutego. Aby stać się ich właścicielem, należy przygotować 35 dolarów. Wprawdzie zima się kończy, ale może to być idealny gadżet na kolejną mroźną porę roku.

Źródło

You may also like...