Chiński powerbank naładuje smartfona i zabije nudę

Chińska firma PeepSquare opracowała niezwykły powerbank, który nie tylko naładuje smartfona, ale też pomoże zabić nudę. Zintegrowano go bowiem z konsolą do gier.

W dzisiejszych czasach nagłe wyczerpanie się smartfona gdy jesteśmy poza domem, nie stanowi już dużego problemu. Zawsze możemy bowiem wstąpić do najbliższego sklepu spożywczego, by nabyć jednorazowy ekologiczny powerbank Quick-E. Możemy też kupić standardową jego wersję, która kilkukrotnie naładuje nasz sprzęt.

Większość tego typu urządzeń posiada tylko jedną funkcję, jaką jest ładowanie baterii naszego sprzętu przenośnego. Czasem jednak producenci rozszerzają ich możliwości, dodając np., latarkę rozświetlającą ciemność. Chińskie firmy potrafią być jednak bardziej kreatywne i firma PeepSquare opracowała model zintegrowany z konsolą do gier.

powerbank

Jej produkt z wyglądu przypomina typową tanią konsolkę przenośną, a więc posiada 2,8″ kolorowy wyświetlacz HD oraz przyciski sterujące. W pamięci znajduje się natomiast 416 klasycznych gier, które mogą nam umilić czas podczas ładowania smartfonu, tabletu czy też aparatu fotograficznego.

powerbank

Gier jest naprawdę sporo, a wśród nich znajdziemy wiele niezwykle popularnych produkcji. Jest więc Super Mario, Contra, Angry Birds, Plants and Zombies oraz wiele innych. Urządzenie posiada też baterię o pojemności 8000 mAh oraz dwa portu USB, która kilkukrotnie naładuje nam smartfona.

powerbank

Powerbank dostępny jest w cenie 50 dolarów, co wydaje się bardzo ciekawą propozycją, zważywszy na fakt, że otrzymujemy tak naprawdę dwa produkty.

Źródło

You may also like...

1 Response

  1. 28 stycznia, 2020

    […] Źródło: peepsquare.com via technogadzet.pl […]