Energizer E12 mile zaskakuje ceną i wyposażeniem

Firma Energizer wprowadziła do sprzedaży nowy model telefonu komórkowego. Energizer E12 obsługuje dwie karty SIM i jest przy tym niezwykle atrakcyjny cenowo.

Choć Energizer znany jest przede wszystkim z produkcji akumulatorów, to nie jest to bynajmniej jedyna działalność prowadzona przez tę firmę. Od kilku lat przedsiębiorstwo całkiem nieźle radzi sobie na polu urządzeń mobilnych, czasem zaskakując bardzo nietypowym sprzętem.

Na początku roku firma zaszokowała wszystkich smartfonem Energizer Max P18K Pop, którego wyposażono w 18 000 mAh baterię. Choć sam pomysł był bardzo śmiały, to nie spodobał się konsumentom. Jego produkcja miała być sfinansowana z internetowej zbiórki, lecz zebrano tylko nieco ponad 15 tys. dolarów. Smartfon z największą na świecie baterią nie pojawił się więc w sprzedaży.

Energizer E12

Można natomiast kupić inny produkt tej firmy, mianowicie Energizer E12. Jest to poręczny i bardzo tani telefon komórkowy. Sprzęt dysponuje kolorowym wyświetlaczem, waży jedynie 91 gramów, ma 50 mm szerokości i posiada aż dwie kamery. Wprawdzie mają rozdzielczość tylko VGA, ale wystarczą do robienia zdjęć oraz selfie. Wyposażono go również w latarkę LED, która przyda się w ciemności oraz baterię 1000 mAh, wystarczającą na tydzień pracy w trybie czuwania.

Ciekawostką są dedykowane przyciski do mediów, które możemy wykorzystać do obsługi odtwarzania muzyki w formacie MP3 lub radia FM. Dodatkową zaletą jest obsługa dwóch kart SIM, a więc możemy korzystać równocześnie z numeru prywatnego oraz służbowego.

Energizer E12

Niewątpliwą zaletą Energizer E12 jest jednak cena. Smartfon oferowany jest bowiem za jedyne 12 euro. Musimy jednak pamiętać, że obsługuje on tylko sieć 2G, z której operatorzy powoli rezygnują. Nie wszędzie będzie więc działał.

Energizer E12

Źródło: Energizeyourdevice.com

You may also like...