Olimpijska wersja Samsung Galaxy S7 edge

Za kilka dni w Brazylii rozpoczną się letnie igrzyska olimpijskie. Samsung, będący jednym ze sponsorów tej imprezy, postanowił wykorzystać ten fakt i przygotował specjalną edycję modelu Samsung Galaxy S7 edge, poświęconą zmaganiom sportowców.

Firma na razie oficjalnie nie zapowiedziała sportowej wersji swego najnowszego flagowca, ale zrobił to za nią Evan Blass, znane źródło przecieków dotyczących smartfonów, który zamieścił jego zdjęcie na swym Twitterze.Jak widać na poniższym obrazku Samsung Galaxy S7 edge Olympic Edition utrzymany jest w tonacji czarnej, z żółtymi akcentami kolorystycznymi zaznaczonymi na głośniku oraz przycisku Home. Natomiast główną kamerę oraz czujnik tętna otaczają błękitne obramowania. Na tylnym panelu umieszczono także olimpijskie pierścienie.

O specyfikacji technicznej nie wiadomo na razie nic, ale raczej pozostanie standardowa. Samsung może natomiast dodać do smartfona specjalną edycję gogli Gear VR zapowiedzianą kilka miesięcy temu, które pozwolą oglądać olimpiadę w rzeczywistości wirtualnej. Byłoby to wysoce wskazane, ponieważ ceremonia otwarcia i zamknięcia igrzysk, jak również kilka dyscyplin, będą nagrywane właśnie w 360 stopniach.

Źródło: Twitter.comYou may also like...