OnePlus 3 pokazuje wyższość nad iPhonem 6s

Po naprawie wadliwego zarządzania pamięcią, OnePlus 3 znowu stał się liderem w wyścigu o najlepszy smartfon. Teraz produkt chińskiej firmy pokazuje swą wyższość nad iPhonem 6s, w zakresie prędkości działania czytnika odcisków palców.

Po początkowych problemach związanych z wadliwie działającym systemem zarządzania pamięcią, który spowodował, że OnePlus 3 przegrał z Samsungiem Galaxy S7 Edge, a który rozwiązali specjaliści z forum XDA Developers, obecnie nowy smartfon jest szybszy od produktu Samsunga.Płynność działania nowego smartfona rodem z Chin nie jest jednak jedyną jego zaletą. Kolejny test pokazujący wyższość OnePlus 3 nad produktami konkurencji pokazał brytyjski youtuber Safwan Ahmedmia, skupiając się na funkcjonowaniu skanera odcisków palców.

Na poniższym wideo widać, że skaner wbudowany w OnePlus 3 jest szybszy niż czytnik wbudowany w iPhone’a 6s. Sensor znajdujący się w produkcie chińskiej firmy działa sprawniej, ponieważ zainstalowano go pod pojemnościowym przyciskiem, zamiast w fizycznym klawiszu jak w przypadku Apple. Nie trzeba go więc wciskać, co znacznie skraca czas reakcji. Test wykonano czterokrotnie: w dwóch ekran był wyłączony, zaś w dwóch włączony, a smartfony czekały na odblokowanie wyświetlacza. We wszystkich testach OnePlus 3 okazał się szybszy.

Biorąc pod uwagę fakt, że OnePlus 3 kosztuje około 1800 zł, jest to znakomita alternatywa dla znacznie droższych flagowców bardziej znanych producentów.

Źródło: Youtube.comYou may also like...