Za Samsunga Galaxy Note 7 zapłacimy 799 euro

Do premiery Galaxy Note 7, najnowszego smartfona Samsunga pozostał jeszcze nieco ponad miesiąc, a kolejne plotki pojawiające się w sieci wskazują jego ostateczną specyfikację oraz cenę.

Wiemy już oficjalnie, że Samsung Galaxy Note 7 zostanie pokazany 2 sierpnia. Najnowsze wieści na temat tego smartfona pochodzą z Holandii i sugerują, że na europejskich rynkach smartfon pojawi się mniej więcej 2-3 tygodnie po oficjalnej premierze.Doniesienia witryny GSMHelpDesk potwierdzają wcześniejsze plotki, mówiące, że Galaxy Note 7 otrzyma 5,8″ ekran Super AMOLED o rozdzielczości Quad HD, który będzie obustronnie zakrzywiony, zaś jego sercem jets podkręcona wersja procesora Exynos 8 opracowanego przez inżynierów Samsunga.

Urządzenie dostanie też 6 GB pamięci RAM, a także 12 Mpix kamerę z technologią dual pixel oraz kilkoma zupełnie nowymi funkcjami. Energii dostarczy mu bateria o pojemności aż 4000 mAh, co przy tak dużym wyświetlaczu i mocnym procesorze będzie bardzo przydatne.

Galaxy Note 7 ma być dostępny w cenie 799 euro, czyli o kilkaset złotych więcej niż trzeba obecnie zapłacić za model Galaxy S7.

Źródło: Gsmhelpdesk.nlYou may also like...