OnePlus 5T w teście wytrzymałości

Kilka dni temu na sklepowe półki trafił nowy smartfon OnePlus 5T. Zack Nelson nie mógł więc przepuścić okazji, by przetestować jego wytrzymałość.

Kupując nowy smartfon chcielibyśmy wiedzieć na ile skutecznie zabezpieczył go przed rysami i jak długo sprzęt będzie wyglądał jak nowy. Na to pytanie odpowiedź znajduje Zack Nelson, właściciel popularnego kanału JerryRigEverything, który poddaje telefony ekstremalnym testom.

W jego ręce wpadł najnowszy OnePlus 5T, który kilka dni temu trafił do sprzedaży. Zack wziął go na warsztat, sprawdzając jak znosi próby rysowania obudowy oraz wyginania. Produkt chińskiej firmy spisał się nadspodziewanie dobrze, dzielnie znosząc tortury.

Wyświetlacz chroniony szkłem Gorilla Glass 5 nieźle opiera się próbom porysowania, więc nosząc telefon w kieszeni razem z kluczami, nie musimy się obawiać problemów. Ten sam materiał chroni także obiektyw 16 MP przedniego aparatu. Plecki wykonane z anodowanego aluminium wytrzymają normalne użytkowanie, więc jeśli nie będziemy telefonu nosić razem z nożami, będzie długo wyglądał jak nowy. Natomiast zlokalizowany na tylnym panelu czytnik odcisków, wykonany został z ceramiki, więc jest w pełni odporny na zarysowanie.

Podczas zginania, telefon nieco się odkształcił, ale nie pojawiły się żadne uszkodzenia, więc pod tym względem jest również bardzo wytrzymały. Etui nie jest więc konieczne, choć z pewnością wzmocni ochronę telefonu. Pełny test możecie obejrzeć na poniższym wideo.

OnePlus 5T

Źródło: Youtube.com

You may also like...