Razer Phone dostępny w Microsoft Store

Microsoft Store włączył do swej oferty najnowszy smartfon dla graczy, jakim jest Razer Phone. Produkt oferowany jest w cenie 700 dolarów.

Razer chce, by dostępność pierwszego smartfona dla graczy, była jak największa. Firma nawiązała więc współpracę z Microsoftem i teraz Razer Phone można już kupić za pośrednictwem internetowego sklepu Microsoft Store.

Smartfon oferowany jest tam w cenie 699,99 dolarów, do której trzeba jeszcze doliczyć koszty przesyłki. Nie jest to mała kwota, choć niższa niż typowych flagowców znanych producentów. W zamian otrzymujemy jednak bardzo wydajny sprzęt, stworzony z myślą o fanach elektronicznej rozrywki.

Smartfon posiada więc 5,7″ ekran QHD wyprodukowany przez Sharpa, którego częstotliwość odświeżania wynosi aż 120 Hz. Jego sercem jest Snapdragon 835, wspierany przez 8 GB RAM i 64 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej. Z tyłu mamy podwójny aparat z 12 MP sensorami, z przodu natomiast znajduje się 8 MP sensor przeznaczony do selfie. Dodatkowym wyposażeniem są podwójne głośniki z technologią Dolby Atmos i certyfikatem THX zaś bateria ma pojemność 4000 mAh.

Razer Phone

Źródło: Microsoft.com

You may also like...