Tegoroczny smartfon OnePlus jest bardzo wydajnym sprzętem

Chińskiej firmie OnePlus znowu udało się stworzyć mocny smartfon. Potwierdzają to najnowsze benchmarki modelu OnePlus 7 Pro, który niebawem wejdzie do sprzedaży.

Chińscy producenci smartfonów przyciągają klientów do swego sprzętu nie tylko atrakcyjnymi cenami, ale i sporą wydajnością urządzeń. Nie inaczej jest również w przypadku najnowszego sprzętu firmy OnePlus, który trafił właśnie do bazy danych benchmarka Geekbench.

Przeprowadzony właśnie sprawdzian modelu OnePlus 7 Pro, dał bardzo interesujące rezultaty. W teście jednego rdzenia smartfon zdobył 3551 punktów, natomiast test wielu rdzeni dał wynik 11 012 punktów. Naturalnie suche liczby niewiele Wam powiedzą. Szczególnie jeśli nie śledzicie benchmarków poszczególnych modeli i nie możecie ich porównać. Dlatego napiszę, że osiągnięty wynik jest lepszy nie tylko od Galaxy Note 9, ale też od nowego Galaxy S10, który posiada identyczny procesor. Dla porównania Galaxy S10+ ze Snapdragonem, uzyskał w tym samym benchmarku wynik 10 640 punktów.

Wynik testu wielu rdzeni pokazuje, że OnePlus 7 Pro jest aktualnie najszybszym smartfonem z Androidem. Oczywiście to rezultat na tę chwilę i być może niebawem pojawi się jakieś mocniejsze urządzenie.

Naturalnie musimy pamiętać, że wynik benchmarku nie odzwierciedla wydajności sprzętu podczas codziennej pracy. Ale może nam dać pewne pojęcie o wydajności. Na szczęście na pierwsze testy nowego produktu, które pokażą jak sprawuje się podczas użytkowania, nie musimy długi czekać. Nowy sprzęt chińskiej firmy zadebiutuje bowiem na rynku już 14 maja.

OnePlus 7 Pro

Źródło: Wccftech.com

You may also like...