Producent OnePlus 7 Pro oficjalnie potwierdza potrójny aparat

Producent OnePlus 7 Pro oficjalnie potwierdził, że najnowszy smartfon dostanie potrójny aparat. Jego pełną specyfikację powinniśmy poznać już 14 maja, gdyż na ten dzień zaplanowano jego prezentację.

Chińskie firmy znacznie częściej stosują w swych smartfonach nowe rozwiązania technologicznie, a jedną z nich jest OnePlus. Producent, który znalazł dla siebie niszę na tym rynku, już wcześniej wyposażał swe urządzenia w nowości, takie jak ekranowe czytniki biometryczne. A kolejną nowością, którą już wkrótce zaprezentuje, będzie potrójna kamera tylna.

Przedsiębiorstwo poinformowało na swym Twitterze, że OnePlus 7 Pro będzie posiadał potrójny aparat główny. Zamieściło tam krótką animacje, która jednoznacznie potwierdza obecność tego elementu wyposażenia. Niestety producent nie podał żadnych szczegółów technicznych nowego aparatu. Możemy więc jedynie domyślać się parametrów i przeznaczenia poszczególnych matryc. Konfiguracja zapewne będzie jednak zbliżona do tego co znajdziemy w konkurencyjnych smartfonach posiadających również potrójne aparaty.

Wszystkiego dowiemy się na pewno już za kilkanaście dni. Oficjalna prezentacja OnePlus 7 Pro odbędzie się bowiem już 14 maja w Nowym Jorku.

OnePlus 7 Pro

Źródło: Twitter.com

You may also like...