OnePlus 7T debiutuje na rynkach europejskich

Dziś odbyła się oficjalna europejska premiera smartfonów OnePlus 7T oraz 7T Pro. Kosztują one odpowiednio 600 oraz 760 euro, a dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych.

Najnowsze smartfony chińskiego producenta OnePlus są już dostępne w sprzedaży od jakiegoś czasu. Teraz jednak przyszła kolei na ich premierę w Europie. Dziś odbył się bowiem rynkowy debiut dwóch modeli, które można już kupić w cenie od 600 euro.

Na kontynencie model OnePlus 7T oferowany jest w cenie 600 euro, a do wyboru są wersja niebieska oraz srebrna. Smartfon posiada 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci flash, co w zupełności wystarczy do codziennego użytku. Choć w ofercie producenta jest jeszcze wersja 256 GB, to tego wariantu na Starym Kontynencie jednak nie dostaniemy. Wersja Pro kosztuje 760 euro i dostępna jest z 8/256 GB pamięci. Niestety ten model oferowany jest tylko w kolorze błękitnym.

Do oferty wkrótce dołączy jeszcze najdroższa i najlepiej wyposażona wersja McLaren Edition, posiadająca 12 GB RAM i 256 GB pamięci. Ta pojawi się jednak dopiero 5 listopada, jednak jej ceny na razie nie znamy.

Smartfon można też kupić w Wielkiej Brytanii, gdzie kosztuje odpowiednio 550 i 700 funtów. Można też oddać w rozliczeniu starszy model OnePlus 6T uzyskując zniżkę 170 funtów. Zniżkę otrzymują też studenci, która w przypadku smartfona wynosi 5%, a także 10 procent na akcesoria.

OnePlus 7T

Źródło

You may also like...