OnePlus One to niezłe osiągi i niska cena

Szukacie dobrego smartfona z Androidem, który nie wyciągnie z portfela wszystkich pieniędzy? W takim razie zapomnicie o iPhonie 5 czy Samsungu Galaxy S5, tylko poczekajcie na zbliżającą się premierę najbardziej oczekiwanego obecnie telefonu, jakim jest OnePlus One, który za niewygórowaną cenę zapewni Wam bardzo przyzwoite parametry.

OnePlus One to aktualnie jeden z najbardziej oczekiwanych smartfonów na rynku, gdyż zaoferuje nam parametry techniczne zarezerwowane dla flagowych modeli słuchawek takich jak iPhone 5S lub Galaxy S5, a jednocześnie będzie kosztował tyle co sprzęt ze średniej półki.

Sercem telefonu jest Snapdragon 801 taktowany zegarem 2,5 GHz, którego uzupełnieniem jest aż 3 GB pamięci RAM oraz 16 lub 64 GB pamięci ROM przeznaczonej na aplikacje. OnePlus One może poszczycić się również bardzo dobrej jakości 5,5-calowym ekranem z matrycą Full HD i gęstością pikseli na poziomie aż 401 PPI, chronionym szkłem Gorilla Glass 3. Do tego mamy jeszcze 13-megapikselową kamerę z dwiema diodami LED, a całość wraz z 3000 mAh akumulatorem, zamknięto w smukłej (8,9 mm grubości), zakrzywionej obudowie.

Specyfikacja techniczna robi duże wrażenie, lecz jeszcze większym zaskoczeniem jest cena. Można by sądzić, że za telefon o takich parametrach trzeba zapłacić przynajmniej 500 dolarów. Błąd, OnePlus One kosztuje zaledwie 299 USD w wersji 16 GB, natomiast wariant z 64 GB pamięci to wydatek zaledwie 349 dolarów. I mowa tu o cenie bez umowy z operatorem.

Zamówienia przedpremierowe składać można na oficjalnej witrynie producenta.

Źródło: Oneplus.net

You may also like...