OnePlus X: nowy smartfon w dobrej cenie

W tym tygodniu swą oficjalną premierę miał OnePlus X, najnowszy smartfon firmy OnePlus. Urządzenie posiada niezłą specyfikację techniczną, a dostępne będzie w cenie 249 dolarów.

OnePlus X to produkt, który stoi oczko niżej od flagowego modelu OnePlus 2 i skierowany jest do użytkowników z nieco chudszym portfelem oraz mniejszymi potrzebami. Smartfon posiada 5-calowy ekran Full HD w technologii AMOLED , a także tylny panel pokryty szkłem. Jego sercem jest Snapdragon 801, wpierany przez 3 GB pamięci RAM i 16 GB ROM, którą standardowo można rozszerzyć kartą microSD o 128 GB. Telefon obsługuje także dwie karty SIM, zaś jego bateria ma 2525 mAh pojemności.

Zobacz najtańsze smartfony

Przyszli użytkownicy OnePlus X mogą też robić zdjęcia przy pomocy 13 Mpix kamery tylnej oraz 8 Mpix przedniej. Nie ma tu wprawdzie fizycznego przycisku Home, a więc brakuje czytnika odcisków palców, ale nie jest to niezbędne.

OnePlus X do sprzedaży trafi 19 listopada i w tym dniu będzie można otrzymać pierwsze zaproszenia. Producent zapewnia, że urządzenie będzie sprzedawane wyłącznie poprzez system zaproszeń, jedynie przez pierwszy miesiąc. Potem pojawią się kolejne formy jego nabycia. Dodam, że smartfon kosztować ma 249 dolarów.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...