Opolar schłodzi laptopa w gorące dni

Firma Opolar wprowadziła na rynek bardzo poręczne, ciche, a równocześnie efektywne chłodzenie do laptopa Opolar LC06. W gorące letnie dni pomoże utrzymać odpowiednią temperaturę.

Lato to pora roku, która niezbyt korzystnie wpływa na nasze domowe komputery. Upały sprawiają bowiem, że systemy ich chłodzenia, szczególnie gdy nie jest to chłodzenie wodne, mają mnóstwo roboty.

O ile jednak domowe pecety jakoś sobie z tym radzą ze względu na dużą ilość wiatraków i radiatorów, to laptopy mają już gorzej. Wąskie obudowy ograniczają przepływ powietrza. Natomiast pojedynczy wiatrak nie jest w stanie poradzić sobie z odprowadzeniem gorącego powietrza i wówczas laptop się przegrzewa.

Warto więc kupić podstawkę chłodzącą, ale wówczas ogranicza to mobilność sprzętu, więc lepszym rozwiązaniem będzie wentylator firmy Opolar. Opolar LC06 to niewielki moduł instalowany na otworach wentylacyjnych znajdujących się w obudowie, który wyciąga z jej środka gorące powietrze. Gadżet jest mały, łatwy w montażu i bardzo efektywny, gdyż jak zapewnia producent, dzięki japońskiemu silnikowi o żywotności 5000 godzin, w ciągu kilku minut obniży temperaturę we wnętrzu komputera aż o 10 stopni Celsjusza.

Nowy model schładzacza posiada wbudowany ekran LCD, który wyświetla aktualną temperaturę, a także oferuje 13 trybów pracy o różnej prędkości i wytwarzanym hałasie. Ten ostatni nie jest jednak mały, gdyż maksymalny hałas wytwarzany w trybie automatycznym wynosi aż 70 dB, a to całkiem sporo i jest to mniej więcej poziom odkurzacza lub suszarki do włosów.

Opolar LC06 kosztuje 29,99 dolarów i można go kupić na Amazonie.

chłodzenie do laptopa

chłodzenie do laptopa

chłodzenie do laptopa

chłodzenie do laptopa

Źródło: Amazon.com

You may also like...