Opóźnienie reakcji ekranu w OnePlus 3 naprawione

Największą wadą chińskiego smartfona OnePlus 3 było dotychczas opóźnienie reakcji ekranu na dotyk. Na szczęście producent wypuścił właśnie aktualizację, która wreszcie rozwiązuje ten problem.

Chińska OnePlus, to producent któremu udało się całkiem skutecznie zaistnieć na rynku smartfonów, oferując sprzęt o bardzo dobrych parametrach i dostępny w niezwykle atrakcyjnych cenach.Pierwsze dwie generacje smartfona OnePlus były udane, ale trzecia jakoś producentowi nie wyszła. Największym problemem OnePlus 3 było opóźnienie reakcji ekranu na dotyk, które wprawdzie dla zwykłego użytkownika mogło nie być problemem, ale według deweloperów tworzących aplikacje mobilne, było największe ze wszystkich smartfonów z Androidem dostępnych na rynku.

Na szczęście problem należy już do przeszłości. Carl Pei, współzałożyciel OnePlus poinformował na swym Twitterze, że dzięki aktualizacji oprogramowania, problem został już całkowicie rozwiązany i teraz OnePlus 3 działa jak należy.

Szkoda, że sprzęt nie jest już produkowany, bo byłaby to ciekawa alternatywa dla innych modeli. To wciąż niezły telefon, posiadający 5,5″ ekran Full HD w technologii AMOLED, Snapdragona 820 oraz 6 GB RAM i 64 GB ROM.

Źródło: Twitter.com

You may also like...