Oppo Power Bank 2: stylowy powerbank z szybkim ładowaniem

W Indiach zadebiutował właśnie najnowszy powerbank firmy Oppo. Model Oppo Power Bank 2 posiada 10 000 mAh baterię i funkcję szybkiego ładowania.

Oferta dostępnych na rynku przenośnych baterii do ładowania naszych smartfonów, wzbogaciła się właśnie o kolejny produkt. Firma Oppo wprowadziła na indyjski rynek najnowszy powerbank o nazwie Oppo Power Bank 2.

Sprzęt posiada 12 składnikowy system zabezpieczeń, który dba o to, by jego praca nie powodowała żadnych problemów. Zastosowano tu systemy chroniące przed przegrzaniem, zwarciem, przeładowaniem, a także wiele innych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo.

Produkt wyposażono w baterię o pojemności 10 000 mAh, a także 18 W system szybkiego ładowania, przyspieszający czas uzupełniania energii. Według producenta, w porównaniu do standardowych powerbanków ładowanie akumulatora o pojemności 4200 mAh jest o 16 procent szybsze.

Sprzęt jest też kompatybilny z popularnymi protokołami ładowania, jak PD, czy QC i może ładować również inne urządzenia, jak chociażby słuchawki. A dzięki funkcji dwukierunkowego szybkiego ładowania, nie tylko szybko uzupełni baterię naszego sprzętu, ale też własną.

Producent zadbał również o wygodę użytkowania, instalując złącza micro USB oraz USB-C. Dzięki temu posiadacz może ładować zarówno najnowsze smartfony, jak i starsze modele dysponujące innym złączem.

Oppo Power Bank 2 możemy zakupić w kolorze czarnym lub białym. Cena tego produktu w przeliczeniu wynosi około 64 zł.

Oppo Power Bank 2

Źródło

You may also like...