Poznaliśmy europejską cenę Oppo RX17 Neo. Jego przedsprzedaż już ruszyła

Najnowszy Oppo RX17 Neo już wkrótce pojawi się na europejskich rynkach. Ten nowocześnie zaprojektowany smartfon będzie oferowany w cenie 349 euro.

Pod koniec zeszłego miesiąca w Japonii zadebiutował najnowszy smartfon chińskiej firmy Oppo, mianowicie R17 Neo. Na szczęście producent nie każe zbyt długo czekać na niego mieszkańcom Starego Kontynentu, gdyż wkrótce pojawi się także w europejskich krajach.

Potwierdza to jeden z duńskich sklepów internetowych, który umieścił w swej ofercie model Oppo RX17 Neo. Jak widać jego nazwa różni się nieco od tej, pod którą oferowany jest w Kraju Kwitnącej Wiśni. Ale jest to ten sam sprzęt, oferujący swym użytkownikom całkiem niezłe wyposażenie.

Model ten zaklasyfikowano jako sprzęt ze średniej półki, choć jego wyposażenie powinno zadowolić nawet wymagających klientów. Oferuje bardzo nowoczesne i stylowe wzornictwo, podkreślane przez ledwie widoczne ramki otaczające 6,4″ ekran AMOLED. Ma on rozdzielczość Full HD+, zaś w jego górnej części zlokalizowany jest niewielki notch, skrywający przednią kamerę. Warto dodać, że pod wyświetlaczem producent umieścił czytnik odcisków palców, co z pewnością znacznie podniesie wygodę odblokowania telefonu.

Pod maską smartfona znajdziemy procesor Snapdragon 660 z 4 GB RAM. Pamięci operacyjnej producent zainstalował 128 GB, zaś slot na kartę microSD pozwala ją dodatkowo rozszerzyć.

Tylna kamera jest oczywiście podwójna i składa się z 16 MP + 2 MP sensorów. Kamera do selfie ukrywająca się w notchu, robi natomiast spore wrażenie, gdyż posiada aż 25 MP matrycę. Bateria ma z kolei pojemność 3600 mAh, a dostępne kolory to czerwony oraz niebieski.

Oppo RX17 Neo

Oppo RX17 Neo

Oppo RX17 Neo

Źródło: Belsimpel.nl

You may also like...