Oreo dla Galaxy S7 i S7 edge coraz bliżej

Niebawem posiadacze Samsungów Galaxy S7 i S7 edge powinni dostać uprawnioną aktualizację do Androida 8.0 Oreo. Amerykańskie wersje tego smartfona otrzymały bowiem certyfikat dla tego systemu.

Posiadacze poprzedniej generacji smartfonów Samsunga, czyli modeli Galaxy S7 i S7 edge z pewnością nie mogą się już doczekać premiery Androida 8.1 Oreo. Ten moment może być jednak znacznie bliżej niż sądzimy i od udostępnienia aktualizacji dzieli nas zapewne najwyżej kilka tygodni.

Niedawno pisałem, że oba smartfony otrzymały już certyfikat Wi-Fi Alliance, a teraz podobny certyfikat dostały także amerykańskie wersje tego sprzętu. Dotyczy to zarówno wariantów z oprogramowaniem największych operatorów, jak i wersji sprzedawanej na wolnym rynku. Może to oznaczać, że premiera aktualizacji jest już bardzo blisko. Byłoby to rozsądne założenie zważywszy na fakt, że Samsung pracuje nad nią już od dłuższego czasu.

Na razie trudno jednak określić kiedy rozpocznie się dystrybucja aktualizacji. Użytkownikom pozostaje mieć nadzieję, że producent nie każe im zbyt długo czekać.

Galaxy S7

Źródło: Sammobile.com

You may also like...