ORICO D20000: duży powerbank w przystępnej cenie

Firma ORICO wprowadziła do sprzedaży kolejny duży powerbank, oferowany w przystępnej cenie. Model ten dysponuje wbudowanym akumulatorem o pojemności aż 20 000 mAh.

Każdy użytkownik smartfona, który intensywnie korzysta ze swego sprzętu poza domem wie, że bateria potrafi wyładować się bardzo szybko. Na szczęście brak w pobliżu gniazdka elektrycznego nie jest już problemem, gdyż możemy sobie sprawić powerbank.

Jednym z nowszych modeli jest ORICO D20000, którego zamknięto w minimalistycznej, choć stylowej obudowie o wymiarach smartfona. Zastosowano w nim litowo-polimerowe ogniwo o imponującej pojemności 20 000 mAh, dające na wyjściu prąd 5V/2.4A. Ilość zmagazynowanej w niej energii, wystarczy nawet do sześciokrotnego naładowania przeciętnego smartfona. Oczywiście możemy go też wykorzystać do naładowania tabletu lub nawigacji GPS, a nawet laptop.

Produkt został wyposażony w inteligentny system ładowania urządzeń. Samodzielnie potrafi wykryć podłączony do niego sprzęt, a następnie dobrać parametry ładowania w taki sposób, by było ono w pełni bezpieczne. Dodatkową zaletą jest podwójny port USB, co pozwala równocześnie ładować dwa różne urządzenia.

Duży powerbank ORICO D20000 zakupimy w cenie poniżej 20 dolarów.

duży powerbank

duży powerbank

duży powerbank

Źródło: Aliexpress.com

You may also like...