Osiem nowych gier od kwietnia w Xbox Game Pass

Subskrypcyjna usługa Xbox Game Pass staje się coraz bardziej atrakcyjna. Microsoft poinformował, że od kwietnia pojawi się w niej osiem zupełnie nowych gier.

Od kilku dobrych lat filmy, muzyka oraz książki, oferowane są w modelu subskrypcyjnym, co znacznie ułatwia dostęp do tego typu treści. Użytkownik płacąc stały abonament, ma nieograniczony dostęp do tysięcy multimediów, mogąc korzystać z nich do woli.

Jeszcze do niedawna gry były jednak wyłączone z tego modelu biznesowego. Wprawdzie Electronic Arts stworzył takie usługi, ale obejmują one tylko gry tego jednego wydawcy, więc ich dostępność jest ograniczona. Prawdziwą rewolucją może jednak stać się uruchomiona w zeszłym roku usługa Xbox Game Pass.

To serwis przeznaczony dla posiadaczy konsoli Xbox One, który już na starcie oferuje 150 tytułów. Microsoft zapewnia jednak, że będą tam trafiać również tytuły premierowe, co znacznie podnosi atrakcyjność usługi. Koncern właśnie poinformował, że od kwietnia trafi tam osiem zupełnie nowych tytułów.

Jednym z nich będzie Robocraft Infinity, produkcja multiplayerowa, w której gracze projektują roboty, a następnie wystawiają je do walki z rywalami. Tytuł pojawi się na rynku 11 kwietnia i w tym samym dniu trafi do serwisu. Będzie to pierwsza gra opracowana w ramach programu ID@Xbox. Pozostałymi produkcjami będą: Cities: Skylines, Hunter: Call of the Wild, Kingdom: New Lands, Portal Knights, ClusterTruck, Sacred Citadel i Late Shift. Dodam też, że w usłudze dostępna jest również najnowsza gra Sea of Thieves.

Xbox Game Pass

Źródło: Xbox.com

You may also like...