Ósmy sezon serialu Gra o Tron ma oficjalną datę premiery

Stacja HBO wreszcie ujawniła oficjalny termin premiery ósmego i ostatniego sezonu serialu Gra o Tron. Jego emisja rozpocznie się dokładnie 14 kwietnia tego roku.

Cierpliwość fanów kultowego serialu Gra o Tron była wystawiona na ciężką próbę. Amerykańska stacja HBO długo nie chciała bowiem zdradzić kiedy rozpocznie się emisja ósmego i równocześnie finałowego sezonu. Z czasem jednak udało nam się dowiedzieć, że będzie to kwiecień 2019 roku.

Była to jednak mało dokładna informacja, ale na szczęście producenci właśnie ujawnili kiedy dokładnie będziemy mogli zasiąść przed telewizorami. Stacja udostępniła dziś zupełnie nowy teaser, który zdradza oficjalną datę premiery, a jest nią 14 kwietnia bieżącego roku.

Zwiastun nie zdradza wprawdzie żadnych szczegółów fabuły, ale oczywiście należało się tego spodziewać. Producenci nie chcą bowiem psuć fanom przyjemności oglądania. Niestety jest też zła wiadomość. Ósmy sezon skończy się bardzo szybko, gdyż liczy sobie tylko sześć odcinków.

Oczywiście na tym się uniwersum nie kończy. W zeszłym roku HBO ogłosiło bowiem plany wyprodukowania prequela serialu i zamówiło nawet pilota. Fani nie muszą więc obawiać się, że telewizyjna adaptacja popularnej powieści wkrótce się skończy.

Gra o Tron

Źródło: Twitter.com

You may also like...