Jajko najchętniej lajkowanym zdjęciem na Instagramie

Kyle Jenner nie jest już autorką najchętniej lajkowanego zdjęcia na portalu Instagram. Kardashiankę popularnością przebiło zdjęcie… zwykłego jajka.

Jedna z sióstr Kardashian jeszcze do niedawna mogła poszczycić się posiadaniem najchętniej lajkowanego zdjęcia na popularnym portalu Instagram. Rekordową popularność zdobyła fotografia, na której jakiś czas temu ogłasza narodziny swego dziecka. Zdjęciu udało się zdobyć aż 18 mln lajków.

Pewien użytkownik postanowił jednak odebrać Kyle Jenner tytuł. I przy okazji pokazać wszystkim, że nie jest ważne jakie zdjęcie się wrzuca, gdyż każde może zdobyć popularność. Właściciel konta posiadającego 3,2 mln fanów, opublikował na nim fotkę zwykłego kurzego jajka. Zdjęcie w krótkim czasie zdobyło gigantyczną popularność. Liczba zamieszczonych pod nimi komentarzy już dawno przekroczyła milion. Natomiast ilość lajków w tej chwili wynosi ponad 33 mln i ciągle rośnie.

Trudno wyjaśnić ten fenomen, ale lajkujących zdjęcie motywuje chyba sama formuła akcji, której celem jest pobicie rekordu świata. Ludzie więc chętnie wspierają pomysł, lajkując zdjęcie, które w zasadzie nie przedstawia nic ciekawego. A jeśli też chcecie dołączyć się do akcji, to wystarczy tylko odwiedzić ten link.

Kyle Jenner

Źródło: Instagram.com

You may also like...