Osprzęt Batmana otworzy nam piwo

Batman jest inspiracją dla wielu producentów gadżetów, którzy jego zabawki wykorzystują na swój własny sposób nadając im nowe funkcje. Wprawdzie w przypadku klasycznego Batmana nie ma ich zbyt wiele, ale czasem można spotkać wyjątki. Ten otworzy nam piwo.

Jednym z nich jest batarang używany przez bohatera serialu z 1966 roku. W oryginale była to broń, którą Batman pokonywał złoczyńców, jednak w tym wypadku jest do typowy gadżet pełniący funkcję otwieracza do butelek.

Co prawda wygląda niemalże tak samo jak oryginalny oręż serialowego bohatera i pewnie jego trafienie bolałoby ze względu na metalową obudowę tego długiego na 10 cm gadżetu, ale zabić raczej nie będzie w stanie. Posiada za to dwa magnesy, aby można go było podczepić do lodówki i mieć zawsze pod ręką.

Produkt dostępny jest w cenie 18 dolców. Jeśli jednak chcecie bardziej poręczny otwieracz, to proponuje brelok w kształcie znaku Batmana. Gadżet jest nie tylko fajną ozdobą, którą można przypiąć do kluczy, ale też otworzy nam każdy kapslowany napój. Bez względu na to, czy jest to piwo, czy też sok. Jest przy tym dostępny w atrakcyjnej cenie 1,62 dolara.

piwo

Źródło: Bigbadtoystore.com

You may also like...