Oukitel A8 – zdalne sterowanie do smartfona

Jeśli jesteśmy tak leniwi, że nie chce się nam sięgać po smartfona, by odebrać połączenie przychodzące, wówczas przyda się nam gadżet o nazwie Oukitel A8, który właśnie wchodzi do sprzedaży.

Oukitel A8 jest urządzeniem, które ma ułatwić nam korzystanie z naszych smartfonów. Krótko mówiąc jest to pilot zdalnego sterowania łączący się ze sprzętem za pomocą technologii Bluetooth 4.0, który współpracuje z urządzeniami na platformie Android oraz iOS, a wyposażony jest w procesor MediaTek MT6261D.Jakie są funkcje tego urządzenia? Przeróżne, gdyż Oukitel A8 pozwala odebrać lub odrzucić przychodzące połączenia, bez potrzeby dotykania smartfona (urządzenie ma mikrofon i głośnik, więc można przez nie rozmawiać). Wystarczy tylko wcisnąć przycisk znajdujący się na obudowie pilota. Może też służyć jako zdalny wyzwalacz migawki aparatu fotograficznego, co będzie przydatne zwłaszcza podczas robienia selfie.

Przyda się także jako zdalne sterowanie odtwarzaczem muzycznym, pozwalające odtwarzać lub zatrzymywać utwory, jak również zmieniać poziom natężenia dźwięku. Może też pełnić funkcję lokalizatora GPS wyposażonego w alarm, który zapobiegnie gubieniu różnych rzeczy.

Oukitel A8 zasilany jest baterią o pojemności 280 mAh, która po 30 minutach ładowania, będzie działać w trybie czuwania przez 140 godzin jeśli nie jest podłączony ze smartfonem lub 15 godzin, gdy zostanie z nim sparowany. Zapewnia też do 5 godzin rozmów.

Produkt dostępny jest w wersji czarnej oraz niebieskiej i kosztuje 18,99 dolarów, a można go dostać m.in. na Aliexpress.

Źródło: Aliexpress.comYou may also like...