Tak wygląda pierwszy zestaw Overwatch LEGO

LEGO zaprezentowało pierwszy zestaw klocków nawiązujący do popularnej gry Overwatch. Produkt przedstawia figurkę bohatera o nazwie Bastion i jest pierwszym z wielu planowanych zestawów.

Stworzona przez Blizzarda gra Overwatch ma już na karku kilka lat, jednak dopiero od niedawna producent rozpoczął jej promowanie za pomocą różnego rodzaju gadżetów. Pisałem już wcześniej m.in., o replice broni Reapera, a także mieczu innej postaci. Wkrótce kolekcję produktów związanych z tą strzelanką, będzie można uzupełnić również o klocki LEGO.

W ramach nowej linii produktów Overwatch LEGO, do sprzedaży trafiła figurka postaci o pseudonimie Bastion, ubrana w pomarańczową skórkę Omnic Crisis. Postać jest oczywiście ruchoma w biodrach, rusza ramionami, zaś w prawej dłoni trzyma niewielki karabin automatyczny. W zestawie otrzymamy także towarzysza tej postaci, czyli ptaka Ganymede, który również ma na sobie skórkę Omnic Crisis.

Produkt jest limitowany, a więc jeśli chcecie go kupić, to warto się pospieszyć. Blizzard i LEGO obiecują jednak, że niebawem do sprzedaży trafią kolejne zestawy, przedstawiające innych bohaterów.

Overwatch

Źródło: Facebook.com

You may also like...