Overwatch może dostać nowego bohatera

Fani strzelanki Overwatch, prawdopodobnie wkrótce będą mogli wypróbować zupełnie nowego bohatera. Producent gry zasugerował bowiem, że planuje rozszerzenie listy postaci, choć na razie nie ujawnił żadnych szczegółów.

Od momentu premiery, uwielbiana przez miliony osób gra Overwatch wzbogaciła się już o co najmniej kilku dodatkowych bohaterów. Wygląda jednak na to, że Blizzard planuje wkrótce dołączyć niej kolejne postacie, a ściślej mówiąc jedną.

Na oficjalnym Twitterze producenta pojawił się wpis dotyczący “Operacji White Dome”, który nawiązuje do już obecnych w grze bohaterów, jak Reinhardt oraz Torbjorn. Można jednak znaleźć w nim wzmiankę o szeregowcu Emre Sarioglu. Pojawiły się więc spekulacje, że tak może nazywać się kolejna postać, która dołączy do gry.

Niestety producent nie ujawnia żadnych dodatkowych szczegółów, więc trudno cokolwiek na ten temat powiedzieć. Nie wiadomo więc jakie będzie oferować umiejętności i jakie uzbrojenie znajdzie się na jego wyposażeniu. Trzeba jednak pamiętać, że w grze nadal trwa event o nazwie Rok Psa, więc możliwe, że autorzy szykują użytkownikom jakieś dodatkowe niespodzianki. Kolejna postać byłaby z pewnością bardzo dobrze przyjęta przez fanów. A tych jest obecnie niemal 30 milionów, więc Blizzardowi z pewnością bardzo zależy na ich zadowoleniu.

Overwatch

Źródło: Twitter.com

You may also like...