Ozone Rover plecak dla gracza i nie tylko

Minęło pięć lat odkąd Ozone wprowadził na rynek swój oryginalny plecak dla gracza – Gaming Backpack. Producent spędził ten czas na zebranie jak największej ilości danych i zaprojektowanie jeszcze bardziej ergonomicznego i komfortowego modelu. Nowy został nazwany Ozone Rover i pojawi się w sprzedaży pod koniec października.

Można w nim zmieścić nie tylko tablety, szerokie laptopy do 15.6 cala, ale także w pełnym wymiarze klawiatury mechaniczne. Na zewnątrz znajduje się pięć dodatkowych kieszeni z łatwym dostępem, gdzie możemy włożyć naszą myszkę, słuchawki, podkładkę, dysk zewnętrzny, kable czy napoje energetyczne na Lan Party.

Ozone Rover ma specjalnie wyściełane nylonem batalistycznym szelki oraz wszyte pianki z siatką 3D dla pełnej wygody podczas długiego spaceru. Dzięki temu nie musimy przestawiać wszystkiego w środku tuzin razy, by zawartość przestała nam się wbijać w plecy. Główna komora pokryta jest przyjemnym w dotyku, miękkim materiałem, więc nasz laptop nie będzie narażony na ryzyko porysowania. Znajdziemy tam również miejsce na smartphone lub dokumenty. Plecak wykonany jest z wysokiej jakości materiałów dla długotrwałego użytkowania, także spokojnie posłuży nam nie tylko podczas przenoszenia sprzętu gamingowego na turnieje, ale także w życiu codziennym.

Cechy:
– Wodoodporny z zewnątrz
Extra mocne szelki dla długotrwałego użytkowania
– Wszyte pianki dla pełnej wygody
– Miękki materiał w środku dla ochrony laptopa
– Pięć zewnętrznych kieszeni na zamek
– Specjalny otwór na kabel słuchawek
– Pasuje z laptopami: od 12 do 15.6”

Sugerowana cena detaliczna: 199 zł brutto.

Źródło: ozonegaming.com

You may also like...