Październikowe aktualizacje do Galaxy S7 i S7 Edge

Samsung rozpoczyna dystrybucję październikowej aktualizacji swych flagowych smartfonów. Chodzi oczywiście o modele Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge. Zaczynają je otrzymywać użytkownicy europejskich krajów.

Samsung ostatnio regularnie udostępnia aktualizacje oprogramowania swych produktów i właśnie udostępnił październikowe poprawki przeznaczone dla najnowszego flagowca Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge.Firmware o numerze XXS1BPJ1, pojawił się w kilku europejskich krajach i udostępniany jest dla posiadaczy smartfonów z fabrycznym oprogramowaniem, czyli kupionych poza siecią sprzedaży operatorów.

Jak zwykle w takich przypadkach bywa, zanim najnowsza aktualizacja dotrze do wszystkich użytkowników tych modeli, trzeba dobrą chwilę poczekać. Na razie nie jest jeszcze dostępna OTA, więc trzeba ręcznie sprawdzać w ustawieniach sprzętu, czy już się nie pojawiła. Za kilka tygodni powinna jednak dotrzeć do wszystkich urządzeń. Dobra wiadomość jest taka, że nie musimy na nią czekać, gdyż już jest w Polsce dostępna.

Źródło: Galaxyclub.nl

You may also like...