Philips S326 – smartfon z pilotem na podczerwień i LTE właśnie wchodzi do oferty Plusa

Wszyscy mamy wokół siebie zdalnie sterowane urządzenia. Telewizor, kino domowe, wieża Hi-Fi, klimatyzator – każde z nich potrzebuje pilota, który lubi się gubić i rozładowywać. Philips ma alternatywę – smartfon LTE z wbudowanym pilotem zdalnego sterowania na podczerwień!

Mowa o modelu Philips S326, który trafił właśnie do oferty operatora Plus. Jest on wyposażony w nadajnik podczerwieni, oraz specjalną aplikację, która po krótkiej kalibracji pozwoli na sterowanie urządzeniami w Twoim domu. Koniec szukania po całym mieszkaniu – od dziś pilot jest zawsze w Twojej kieszeni i czeka, by go użyć.Philips S326 to niedrogi, zgrabny telefon, zaprojektowany z myślą o estetyce i ergonomii. Smukła obudowa z wyprofilowanymi pod optymalnym kątem rogami, wykonana z miłego w dotyku, solidnego tworzywa otacza 5-calowy ekran HD IPS oferujący wyraźny, nasycony obraz.

Za płynność działania systemu Android 5.1 odpowiada 4-rdzeniowy procesor 1,5GHz i 1GB RAM. Użytkownik ma do dyspozycji 8 GB pamięci, które może rozbudować o kolejne 32 GB dzięki slotowi na karty microSD.

Obsługa LTE zapewni Ci doskonałą łączność i błyskawiczne pobieranie i wysyłanie danych, a dzięki Dual SIM obsłużysz dwa numery telefonu. Dzięki temu możesz np. za pomocą jednego urządzenia załatwić sprawy prywatne i służbowe. Smartfon posiada aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 MP, wyposażony we flesz LED.To wszystko jest zasilane dużą baterią o pojemności 3000 mAh, która pozwala na 30 godzin rozmów i nawet 27 dni pracy w trybie czuwania. Cena tego modelu zależy od wariantu abonamentu.

Specyfikacja Philips S326

nadajnik promieni podczerwonych
4G LTE (TDD)
bateria Li-Ion 3000mAh
do 27 dni w trybie czuwania*
do 30 godzin rozmów*
czterordzeniowy procesor 1,5GHz
wyświetlacz 5” IPS HD (720×1280)
aparat fotograficzny 8 MP z fleszem
pamięć wbudowana 8 GB, 1 GB RAM
slot na karty microSD
obsługuje karty o pojemności do 32GB
Dual SIM
Android 5.1
Bluetooth 4.0
Wymiary: 144,3 x 72,6 x 8,95 mm
Waga: 154g

Źródło: sangfei.pl

You may also like...