Pierdzące akcesorium do kontynuacji South Park

Już w grudniu pojawi się w sprzedaży kontynuacja gry South Park: The Stick of Truth. Ubisoft postanowił podnieść nieco realizm tej produkcji i zaprojektował dla niej nowe akcesorium będące maszyną pierdów.

Wiemy, że jednym z głównych elementów rozgrywki w South: Park: The Fractured But Whole jest pierdzenie (jest to podstawowa broń głównego bohatera). Wydawca gry chce, by posiadacze tej produkcji mogli rzeczywiście je poczuć. Stworzył więc akcesorium, które to umożliwi.

Urządzenie nazywa się Nosulus Rift. Jest ewidentnym nawiązaniem do Oculus Rifta i jest to jak najbardziej prawdziwy gadżet, choć szansa na to, że pojawi się w sklepach, jest raczej nikła. Ubisoft obiecuje jednak, że będzie go można wypróbować podczas niemieckich targów Gamescom oraz PAX West. Jak widać na poniższym filmie, Nosulus Rift jest maską zakładaną na twarz, która będzie emitować zapachy.

South Park: The Fractured But Whole pojawi się w sklepach już 6 grudnia i będzie dostępne na PC, Xboxa One oraz PlayStation 4. Każdy kto zakupi w przedsprzedaży cyfrową wersję gry, otrzyma za darmo cyfrową kopię South Park: The Stick of Truth.

South Park

Źródło: Twitter.com

You may also like...