Pierwszy benchmark chińskiego smartfona Oppo N1

Chińska firma Oppo, która z powodzeniem daje sobie radę na zachodnich rynkach, niebawem rozszerzy swą ofertę o flagowy model Oppo N1. Z zaprezentowanego benchmarka widać, że jest to całkiem przyzwoita słuchawka.

Oppo N1, to flagowy telefon tej znanej firmy, którego rozmiar wielu może uznać za zbyt duży. Ten chiński smartfon został bowiem wyposażony w aż 5,9-calowy ekran zdolny do wyświetlania obrazu w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, zaś o odpowiednią płynność uruchamianych aplikacji, dba wydajny 4-rdzeniowy Snapdragon 600 taktowany zegarem 1,7 GHz i wspierany przez układ graficzny Adreno 320.

Smartfon posiada również 2 GB pamięci RAM oraz 16 lub 32 GB pamięci użytkowej. Do tego dochodzi 13 Mpix kamera tylna oraz Android 4.2.2 Jelly Bean. Jak widać na benchmarku AnTuTu, Oppo N1 stoi na równi z Galaxy S4, bijąc na głowę Xperię Z oraz Nexusa 4 i jest tylko nieznacznie wolniejszy od HTC One.

Jeśli jego cena będzie odpowiednio atrakcyjna, to może nieźle zamieszać na rynku. Tym bardziej, że w Oppo jest jednym z niewielu chińskich producentów, którzy oficjalnie oferują swe smartfony w USA i Europie, a to oznacza, że z ewentualnym serwisem nie powinno być problemów.

Źródło: Oppomart.com

You may also like...