Pierwszy hybrydowy notebook od LG

Pisałem już, że LG szykuje się do zaplanowanych na przyszły tydzień targów CES 2013, na których pokaże nowe produkty. Niektóre z nich poznajemy już teraz.

Koreański gigant zapowiedział nowego hybrydowego notebooka, model H160 Tab-Book, wyposażonego w 11,6-calowy wyświetlacz oraz ukrywającą się pod ekranem klawiaturę w układzie QWERTY. Sprzęt jest niezwykle lekki, waży tylko 1,2 kilograma, oraz ma 15 mm grubości. Nie wiadomo jaki będzie w nim siedział procesor, ale bateria powinna wystarczyć na 12,5 godziny pracy.

Drugim z modeli, który LG chce pokazać na CES 2013 jest Z160. Tutaj ekran będzie taki sam jak w H160, ale za to pojawi się lepszy procesor – Core i5 oraz więcej pamięci.

Flagowym modelem będzie Ultrabook Z360, ważący około 1,5 kilograma, o grubości zaledwie 13 mm, wyposażony w procesor Core i5 oraz ekran Full HD w technologii IPS.
Dla domowych zastosowań przeznaczony jest natomiast AIO V325, wyposażony w dotykowy wyświetlacz 23-cale o 10 punktach stylu. Będzie to sprzęt z segmentu all-in-one napędzany przez Core i5 oraz kartę graficzną Nvidia GeForce GT 640M. Znajdzie się w nim również tuner telewizyjny, a więc podczas pracy, w małym oknie będzie można oglądać telewizję.

Źródło: Electronista.com

You may also like...