Wielofunkcyjna lampa Xiaomi przyda się na biwaku

Xiaomi wzbogaca ofertę biwakowych gadżetów o nową lampę. Urządzenie to lampa, latarka oraz latarnia i ma regulowaną jasność, a także temperaturę barwy, a możemy sterować nim ze smartfona.

Za nami już druga połowa wakacji, jednak wiele osób dopiero teraz wybiera się na urlopy, które spędzi pod namiotem. Przyda im się wówczas odpowiednie oświetlenie, które umili wieczory spędzane przy ognisku. Xiaomi ma do tego zadania idealny gadżet, a jest nim bardzo nowoczesna lampa.

Gadżet jest wielofunkcyjny, a więc może pełnić funkcję stołowej lampy, lub służyć jako latarnia oświetlająca nam drogę do namiotu. Można też odłączyć jego część zyskując w ten sposób latarkę. Natomiast dzięki zamontowanemu hakowi, da się powiesić go pod sufitem naszego namiotu.

latarnia
Źródło: Xiaomi

Naturalnie jak przystało na produkt tego chińskiego koncernu, lampa jest bardzo nowoczesna. Ma wbudowany moduł Bluetooth, a więc jej funkcjami możemy sterować za pomocą dedykowanej aplikacji. Możemy w ten sposób nie tylko regulować jasność w zakresie od 6 do 230 lumenów, ale również zmieniać temperaturę barwy światła.

latarnia
Źródło: Xiaomi

Zamontowany w obudowie akumulator litowo-jonowy o pojemności 4800 mAh, może zasilać lampę przez 210 minut. Producent nie podaje jednak ile czasu zajmie ponowne jej naładowanie. Lampa jest oczywiście odporna na pył i wodę, więc można jej używać także na zewnątrz.

Gadżet na razie dostępny jest w Chinach w cenie 249 juanów, co w przeliczeniu na złotówki daje 140 zł. W tej chwili nie wiadomo kiedy produkt pojawi się również na rynkach zachodnich.

You may also like...