Tysiące komiksów w ComiXology Unlimited

Fani komiksów z pewnością znają serwis ComiXology, będący własnością Amazonu, który zapewnia dostęp do tysięcy komiksów w ramach comiesięcznego abonamentu. Teraz jest on jeszcze niższy.

Serwis udostępnił swym użytkownikom nową opcję o nazwie ComiXology Unlimited, która na razie dostępna jest tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, ale firma zapowiada, że w najbliższych miesiącach będzie można z niej skorzystać również w innych krajach.W ramach usługi kosztującej 5,99 dolarów miesięcznie, z 30-dniowym okresem próbnym ComiXology Unlimited zapewnia dostęp do szerokiej oferty komiksów pochodzących od takich wydawnictw jak Dark Horse, IDW, Boom, Oni, Archie, Valiant, Fantagraphics oraz wielu innych. Niestety dla fanów superbohaterów takich jak Spiderman, Iron Man czy Avengers, komiksy Marvela i DC nie są dostępne w tej usłudze.

Płacąc wspomniane 6 dolarów miesięcznie, zyskujemy pełny dostęp do tysięcy komiksów w wersji cyfrowej i możemy czytać je bez żadnych ograniczeń. Jest to więc rewelacyjna oferta dla każdego ich miłośnika.

Aplikację ComiXology na Androida, pobierzecie z Google Play Store.

Źródło: Comixology.comYou may also like...