Chińczycy podrobili także Overwatch?

Chińczycy podrabiają nie tylko smartfony, okulary, czy torebki, ale również całe samochody. Ostatnio wzięli się także za gry wideo i zaprezentowali nową produkcję o nazwie Legend of Titans, łudząco podobną do gry Overwatch wydanej przez Blizzarda na pecety i konsole.

Chiny bardzo luźno podchodzą do kwestii praw autorskich do własności intelektualnej, czyli zupełnie się nimi nie przejmują, oferując kopie zachodnich produktów, począwszy od akcesoriów komputerowych, na samochodach kończąc. A nawet jeśli jakiś producent motoryzacyjny zarzuci im bezprawny plagiat i przed sądem będzie się domagał odszkodowania, to i tak przegra proces.

Potrafią też produkować podróbki gier wideo i właśnie zaprezentowali swe najnowsze dzieło o nazwie Legend of Titans, które bardzo przypomina wydaną kilka dni temu strzelankę Overwatch, stworzoną przez Blizzarda. Jak widać na zdjęciach, przygotowani dla graczy bohaterowie są bardzo podobni do postaci stworzonych przez zachodnich programistów, zaś wygląd samej gry jest również bardzo zbliżony.

Najciekawsze jest jednak to, że jest to gra na smartfona, więc jeśli zostanie zachowana odpowiednia dynamika i płynność wyświetlanej grafiki, to Legend of Titans szybko może stać się bardzo popularne. Jeśli jednak wolelibyście kupić oryginał, to Overwatch dostaniecie najtaniej na tej stronie.

Overwatch

Overwatch

Źródło: Reddit.com

You may also like...