Spotify w promocyjnej ofercie dla rodzin

Popularny serwis Spotify wyciąga pomocną dłoń do dużych rodzin i oferuje im nowy plan rodzinny, który z pewnością ich zainteresuje. W ramach tej opcji, sześć osób może korzystać z usługi w wersji Premium za bardzo atrakcyjną cenę.

Spotify to streamingowy serwis dostępny na urządzenia mobilne, który zapewnia nam dostęp do ponad 30 mln piosenek pochodzących od wykonawców z całego świata i reprezentujących bardzo szeroki wachlarz gatunków.Usługa jest dostępna za darmo i wówczas musimy wysłuchiwać reklam, lub też w wersji Premium, gdzie za 10 dolarów miesięcznie mamy więcej funkcji oraz brak reklam. 10 dolarów dla wielu może wydać się kwotą dość dużą, ale jeśli ma się dużą rodzinę można ją nieco zmniejszyć.

Spotify od jakiegoś czasu oferuje tzw. plan rodzinny, który umożliwia wykupienie abonamentu dla dwóch osób w cenie 14,99 dolarów. Teraz firma poszła jednak znacznie dalej i znacznie podniosła atrakcyjność swej oferty. Nowy plan rodzinny wprawdzie nadal kosztuje 14,99 dolarów miesięcznie, ale teraz zamiast dwóch osób, obsługuje ich aż sześć.

Konta w planie rodzinnym są ze sobą połączone, jednak każdy użytkownik zachowuje własne konto, własną playlistę oraz muzykę. Innymi słowy nie tracimy w ten sposób nic z funkcjonalności, za to z naszego portfela ubywa znacznie mniej pieniędzy. Wystarczy więc dogadać się z pięcioma osobami i wspólnie zrzucić się na abonament, wówczas na osobę wyjdzie około 9,80 zł miesięcznie.

Źródło: News.spotify.comYou may also like...